Trener personalny
Trening personalny schemat EDR

Schemat EDR

Schemat EDR to wygenerowany przez sztuczną inteligencję interaktywny plik pdf zawierający spersonalizowany trening oraz dietę dostosowaną do Twojego organizmu.

Schemat EDR podzielony jest na 7 Dni. Na 1,3,5,7 dzień przygotowane są Ćwiczenia. Na 2,4,6 Przepisy które należy wdrożyć do swojej diety. Ćwiczenia i ich dokładne wykonanie są zaprezentowane na filmach. Wykonanie poszczególnego dziennego treningu zajmuje przeważnie od 20 do 40 minut. Schemat zawiera również inne informacje np.: jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka przed każdymi ćwiczeniami, zalecenia treningowe, ciekawostki z świata nauki i przydatne informację które pomogą osiągnąć doskonałe rezultaty i zadbać o zdrowie swojego organizmu.

Po skończonym 7 dniowym cyklu zawartym w schemacie EDR, sztuczna inteligencja generuje kolejne 7 dniowe schematy EDR dla Ciebie. Schematy są aktualizowane i modyfikowany tak abyś osiągał najlepsze efekty w najkrótszym czasie.

Dla kogo jest FiAi

Aplikacja dla 95% całości populacji zdrowych osób będzie opracowywać spersonalizowany trening oraz dietę z bardzo dużą skutecznością.

Algorytmy sztucznej inteligencji działa najskuteczniej w najbliższym przedziale dominanty rozkładu prawdopodobieństwa co oznacza że wartości skrajne są analizowane zgodnie rozkładem Gaussa mniej dokładnie. Im dane wyniki są bardziej „oddalone” w jednostkach odchylenia standardowego od średniej tym dokładność spada.

W praktyce oznacza to że ćwiczenia oraz dieta nie będą przynosić optymalnych rezultatów w wypadku zawodowych sportowców wymagających specjalistycznych treningów oraz diety. Również osoby cierpiące na schorzenia, przechodząc rehabilitację, terapie, mające poważne problemy z zdrowiem mogą osiągać niezadowalające efekty. Takie osoby powinny bezwzględnie przed rozpoczęciem treningów lub diety skonsultować się z lekarzem.